Észak-Amerikai Köd (NGC7000) és környéke

Teljes képernyő

Észak-Amerikai Köd (NGC7000) és környéke
Jelölések:
Mi ez?
Leírás

Első wide field képem.

Először készítettem 40x90sec ISO 800 f13 képet véletlen mert úgy maradt a rekesz régről. A hold fénye hatással volt a képekre ekkor még.
Majd váltottam és 25x90sec ISO 800 f4 kép készült még. Ekkor már nem volt Hold.
Bortle 4 ég alatt.

Az összes képet mind a 65 darabot stackeltem végül sirilben

Távcső
Canon 50mm f1.8
Időpont
2026-06-22
Helyszín
Lukácsháza
Kamera
Canon EOS 2000D Stock
Mechanika
SW NEQ-3 PRO Goto
Expozíciós adatok
40x90sec ISO 800 f13 & 25x90sec ISO 800 f4
Feltöltve: 2026-06-23 23:03:43

Hozzászólások (0)

Még nincs hozzászólás