Teljes képernyő
Első wide field képem.
Először készítettem 40x90sec ISO 800 f13 képet véletlen mert úgy maradt a rekesz régről. A hold fénye hatással volt a képekre ekkor még.
Majd váltottam és 25x90sec ISO 800 f4 kép készült még. Ekkor már nem volt Hold.
Bortle 4 ég alatt.
Az összes képet mind a 65 darabot stackeltem végül sirilben